Cześć,

mam na imię Kasia.

Jest mi ogromnie miło, że poświęcasz mi swój czas i chcesz poznać mnie trochę bliżej.
Fotografią zajmuję się już przeszło 2 lata – zaczęła towarzyszyć mi w życiu codziennym gdy na świecie pojawiła się pewna mała, wesoła blondynka. To Zuza. Moja najwierniejsza modelka. Całkiem niedawno do naszej foto-ekipy dołączył też Tymek. 

Jestem mamą – najpewniej Ty też nią jesteś lub niedługo zostaniesz, dlatego właśnie do mnie trafiłaś 🙂 Wiesz doskonale, ile poświęcenia wymaga macierzyństwo, prawda? To jedna z najcięższych ale i najpiękniejszych przygód jakie zdarzyło mi się w życiu przeżyć. To jest właśnie powód, dla którego chcę podarować Ci wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego okresu. Wiem, że czasem bywa ciężko… że czasem mamy dość… że są momenty, gdy mamy ochotę uciec, gdzie pieprz rośnie ale szczerze pragnę żebyś zapamiętała tylko to, co dobre i piękne! 

Fotografia Warszawa i okolice Katarzyna Wieczorek - Kate Evening

W ciągu tych 2 lat z aparatem u boku udało mi się uchwycić dziesiątki uśmiechów, czułych gestów i ciepłych spojrzeń. W fotografii kierują mną przede wszystkim emocje. W moim bliskim otoczeniu mam opinię osoby otwartej, wesołej i empatycznej, dzięki czemu spotkania na sesjach przebiegają w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze 🙂 

Jestem przekonana, że razem uda nam się stworzyć wyjątkową pamiątkę, która będzie towarzyszyć Tobie i Twoim bliskim przez wiele, wiele lat! 

Ściskam,
Kasia 

Fotografie wykonała Elwira Dobrzańska z Pełnej Klatki

Masz chęć się poznać? A może masz jakieś pytanie?

Pogadajmy!